Mama

blogowe zmiany

Październik 21, 2015

Mam ochotę trochę usystematyzować moje posty, wciąż będą tutaj gościć spontaniczne wpisy, które w większości wynikają z naszego życia i tego co aktualnie robimy. Jednak raz w miesiącu będą pojawiać się regularnie dwa nowe posty: Debeściaki miesiąca i migawki. A raz w tygodniu, w piątki, skoncentruję się na kuchni malucha.

0001-77892102  W debeściakach znajdziecie wszystko to co w jakiś sposób umilało nam miniony miesiąc. Jedzeniowo, kulturalnie, ułatwiło życie z dzieckiem. Wszystko co w jakiś sposób przez nas jest warte uwagi.

0007-77846689 W migawkach zamieszczać będę zdjęcia, z całego miesiąca, które nie znalazły się w żadnym poście. Znajdziecie tutaj fotki, z różnych sytuacji.

 cats

 Co piątek, na blogu publikować będę przepisy dla najmłodszych. Będą to proste dania, często nic wyszukanego, choć czasem może zaszaleję. Choć ta kategoria na blogu jest już od dawna zamierzam ją teraz bardziej pielęgnować.

Myślę również nad postami związanymi z zajęciami i urozmaicaniem czasu roczniakowi. W tym przypadku jednak, muszę najpierw sama sięgnąć do fachowej literatury, bo widzę, że już teraz brakuje mi pomysłów co można robić z takim małym berbeciem.

Co myślicie o moich propozycjach? Mam nadzieje, że jesteście ciekawe zmian, bo ja bardzo….. 🙂 Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie!!!!

Jeżeli wpadłyście tutaj przypadkowo, a chcecie być na bieżąco z nowymi postami, polubcie mój fanpage tutaj.

Buźka

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply www.MartynaG.pl Październik 21, 2015 at 8:31 pm

  Świetny pomysł. Taka forma publikacji to również dla nas dobra motywacja… I pomaga pracować nad systematycznością 🙂 prawda?

  • Reply mamysprawy Październik 21, 2015 at 9:03 pm

   Dokładnie tak. Aż boję się tej mojej systematyczności:).

 • Reply dogside.pl Październik 22, 2015 at 12:42 pm

  Super postanowienia, życzę powodzenia i wytrwałości w ich realizacji :*

 • Leave a Reply