Dom, Dziecko

A Ty jak pielęgnujesz swoje wspomnienia?

Marzec 7, 2019

Jakiś czas temu na moim Instastories pokazałam Wam jak powstają moje albumy, potem zadałam pytanie, czy Wy również wywołujecie swoje zdjęcia w postaci Fotoksiążek. Byłam trochę zaskoczona, że aż 70 % z Was odpowiedziało przecząco. Ja swoje książki wspomnień tworzę w ten sposób już od 8 lat. I tak jak zaraziłam tym sposobem moją mamą i bliskie mi osoby, pomyślałam, że muszę się podzielić tym rozwiązaniem również z Wami. Dlaczego Fotoksiążki, a nie klasyczne albumy? Po pierwsze z klasycznego albumu zdjęcia z biegiem czasu magicznie znikają, zwłaszcza, kiedy w domu są małe dzieci. Fotoksiążkę można dać bez obaw każdemu dziecku, które wie jak obchodzić się z kartkami. Kolejny plus Fotoksiążek jest taki, że wybierając klasyczny format np A4 to niezależnie od firmy wielkość takich albumów będzie identyczna, a co za tym idzie, będą one wyglądać estetycznie na półce. Coś co ma spore znaczenie to cena. Nie wywołacie takiej ilości zdjęć jaką możecie zmieścić w fotoksiążce w takiej cenie i większym formacie, a do tego dochodzi jeszcze zakup albumu. Na takie fotoksiążki często są też promocje i koszt 28 stronicowej książki to zaledwie 39 zł. I coś co ma dla mnie największe znaczenie – jakość.  Możecie powiększyć zdjęcie na całą stronę A4 a ono będzie nieskazitelne. Oczywiście o ile jest dobrej jakości, ale program, w którym tworzy się fotoksiążki podpowiada, czy zdjęcie jest ok. Jest jeszcze jedna sprawa, którą uwielbiam w fotoksiążkach. To możliwość personalizacji. Możecie napisać co tylko chcecie, nad zdjęciem, pod zdjęciem, na zdjęciu, dodać wybrany motyw pasujący do okazji czy zmienić tło. Tych możliwości jest nieskończona ilość.  Ja w albumach z wakacji dodaję mapy z oznaczonym miejscem, w którym byliśmy. Myślę, że mogłabym tak bez końca wypisywać argumenty za takim właśnie sposobem tworzenia książek wspomnień.

Gdzie w takim razie najlepiej stworzyć taką fotoksiążkę? Polecam Wam stronę uwolnijkolory.pl . Stąd pochodzą moje ostatnie albumy i jestem nimi zachwycona. Wcześniej zdarzało się, że zdjęcia wychodziły ciemniejsze. Na uwolnijkolory.pl zdjęcia przechodzą inteligentną korekcję i rezultat jest rewelacyjny.

Zdradzę Wam jeszcze mój jeden patent. Fotoksiążki nie muszą służyć wyłącznie do kolekcjonowania rodzinnych wspomnień. Taka książka może posłużyć jako portfolio dla każdej branży. Aby projekt wyglądał jeszcze bardziej profesjonalnie możecie stworzyć fotoalbum, który ma twarde strony i grubą miękką okładkę. Ja w ten sposób wykonałam kronikę z ostatniego sezonu na Turkusowym Zalewie.  Mam już pomysł na kolejny  projekt – książka kucharska z moimi własnymi zdjęciami i przepisami oczywiście.  Myślę, że w takim wydaniu będzie mogła służyć pokoleniom. 

Na samym dole znajdziecie kod rabatowy na fotoksiążki 😉

    

  

KOD RABATOWY

NA PIONOWĄ FOTOKSIĄŻKĘ A4

z kodem   SPRAWY29 fotoksiążkę kupicie za 29 zł 

kod ważny jest do 5 kwietnia 2019 

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Kamilla Marzec 7, 2019 at 2:43 pm

    Fotoksiążki to świetna sprawa! Niestety te zdjęcia z telefonów czy komputerów gdzieś z czasem tracimy, a takie pamiątki na papierze z nami zostają.

  • Reply ovostudio.pl Marzec 19, 2019 at 9:00 pm

    Super wpis. Pozdrawiam!

  • Leave a Reply