Przejdź do treści

kalendarz adwentowy – cyferki do pobrania + inspiracje

  • przez

Choć dopiero połowa listopada ja już zaczynam czuć klimat Świąt. Zbieram inspiracje, porządkuję szuflady i z wielką lubością i precyzją buszuję po sklepach ze świątecznymi dekoracjami. Już nawet udało mi się upolować kilka fajnych rzeczy. Myślę, że niedługo zrobi się u nas w domu naprawdę klimatycznie. Swoje działania w tym kierunku zaczynam od kalendarza adwentowego. Nie będzie to jednak typowy kalendarz adwentowy, kupiony w sklepie za kilka złotych z identycznymi czekoladkami. Kiedy widzę te  kalendarze budzi się we mnie pewnego rodzaju frustracja. Przyznajcie się, czy ktokolwiek z Was faktycznie otwierał każdego dnia tylko jedno okienko? Ja wszystkie zjadałam od razu :). Kiedy wiadomo, że codziennie znajdziemy taką samą czekoladę, cała zabawa traci urok.  Chciałabym, aby moje kalendarze (bo będą dwa, dla Antka i mojego chrześniaka) były wyjątkowe i budziły ciekawość i że chłopaki będą ze zniecierpliwieniem wyczekiwać kolejnego dnia.

Swoje kalendarze wykonam sama, myślę, że na oba nie wydam więcej niż 20 zł. Za około tydzień będą gotowe, wtedy się nimi z Wami podzielę. Teraz przygotowałam dla Was trochę inspiracji, jak taki kalendarz można zrobić. A możliwości jest naprawdę całe mnóstwo.

Zrobiłam też cyferki, które możecie użyć w swoich kalendarzach. Starałam się, aby były w różnych stylach i kolorach, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.  W sklepie papierniczym możecie kupić kartki samoprzylepne do drukarki, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób wykonać naklejki. Możecie też cyferki wydrukować na zwykłym papierze i użyć kleju.

 

roll-cal4 źródło

diy-tree-advent-calendar źródło 

advent-5pp_w730_h1095 źródło 

side-view źródło 

 

handmade-advent-calendar źródło 

 

6441966767_5c0a5731ab_z źródło

 dsc_0004 źródło

 

Cyferki do pobrania 

Poniżej możecie pobrać cyferki do swoich kalendarzy adwentowych. Wystarczy, że klikniecie w poniższe linki.

cyferki-tile

złote

zielono-czerwone

zielone

zielone-choinki

mocno-czerwone

czerwone

czerwone-domki

czarno-czerwone

czarne-domki

czarne-choinki

 Będzie mi bardzo miło jeśli cyferki przypadną Ci do gustu i użyjesz ich w swoim kalendarzu 🙂

 Jeśli nie chcesz przeoczyć moich kalendarzy, polub mój Fanpage o tutaj.

3 komentarze do “kalendarz adwentowy – cyferki do pobrania + inspiracje”

  1. Pingback: Top 42 Cyfry Do Kalendarza Adwentowego Do Druku The 88 Top Answers

  2. Pingback: Top 11 Kalendarz Adwentowy Cyfry Do Druku The 161 Detailed Answer

Możliwość komentowania została wyłączona.