Przejdź do treści

gdzie kupić tanie i solidne podobrazie malarskie?

Kilka tygodni temu pokazywałam Wam obrazy malowane przez Antosia, z moja niewielką pomocą. Praca nad nimi dała nam olbrzymią frajdę, zwłaszcza Antek był wniebowzięty, wymyślał swoje nowe techniki, które dały całkiem ciekawy efekt. Dostawałam od Was wiadomości, gdzie można kupić takie duże podobrazia malarskie i jakich farb używaliśmy. Z racji tego, że podobrazia były bardzo tanie i naprawdę porządnie wykonane, linkuję Wam do nich poniżej. Farby natomiast kupiłam w Ikea, myślę, że to najlepsze farby do malowania dla dzieci, bardzo ładnie się spierają z różnych powierzchni, a dodatkowo mają piękne, bardzo nasycone kolory. Tam też kupicie bardzo fajny zestaw pędzli. Myślę, że poniższy set jest idealny dla małych wielbicieli amatorskiego malarstwa. 

Podobrazia malarskie kupiłam w rozmiarach (wystarczy, że klikniecie na wymiary, a przeniesiecie się do sklepu) :

50x120cm – 25,76 zł

100x150cm – 74,85zł 

80x120cm – 38,50 zł

Farby Ikea – 29.99zł

Jak widzicie na wszystko wydałam mniej niż 200 zł, a zyskałam całkiem oryginalny i jedyny w swoim rodzaju i nowy wygląd jadalni oraz sypialni.

a o całej idei naszego malowania możecie poczytać na Homebook :). 

Ten wyjątkowy efekt dał pistolet na wodę i spryskiwacza.

 

Ten wyjątkowy efekt dał pistolet na wodę i spryskiwacza i gąbka do naczyń 🙂

 

3 komentarze do “gdzie kupić tanie i solidne podobrazie malarskie?”

  1. Piękne obrazy, gdy będę urządzać moją nową sypialnię to chyba spróbuję takie stworzyć. Trochę ożywią wnętrze oraz nadadzą mu charakteru. Póki co skupiam się jednak na ostatnich wykończeniach przed posesją. Dobrze, że trafiłam na świetnego producenta systemów ogrodzeniowych gard.

Możliwość komentowania została wyłączona.