Dom, Dziecko

Ten prezent możesz podarować po przyjęciu!

Sierpień 21, 2017

Jaki najpiękniejszy prezent możemy podarować bliskiej osobie z okazji ważnej uroczystości? Wspomnienia- pięknie oprawione, jedyne w swoim rodzaju migawki z wydarzenia, które miało miejsce raz w życiu. 

Często nie doceniamy wartości fotografii, nie przykładamy wagi do ich wykonania, a nawet jeśli uda nam się pocykać kilka fotek, giną one w czeluściach naszych komputerów nigdy nie wywołane. Są jednak takie okazje,które nie mogą przejść bez echa. Niektórym okolicznościom należy się uwiecznienie, powinniśmy czuć się zobowiązani wobec naszych dzieci i przyszłych pokoleń. Mamy takie możliwości i powinniśmy znaleźć czas, aby upamiętnić ważne momenty z życia naszych bliskich.

Do niedawna mogliśmy jedynie wywoływać zdjęcia i sami umieszczać je w albumach. Dzisiaj mamy możliwość tworzenia spersonalizowanych, kolorowych i pięknie wydanych fotoksiążek, które możemy zrobić w zaciszu własnego mieszkania w zaledwie kilka chwil, potem wystarczy już tyko czekać, aż kurier dostarczy nam do domu naszą wyjątkową pamiątkę. Myślę, że może to być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju prezent dla naszych bliskich. 

Od kogo dla kogo?

Kto może wykonać taką książkę i komu ją wręczyć? Tutaj sytuacja jest o tyle ciekawa, bo taki prezent można podarować w podziękowaniu gościom za obecność w ważnym wydarzeniu; dziadkom, chrzestnym, rodzicom. Ale też taką fotoksiążkę może wykonać osoba, która była gościem na przyjęciu i zajęła się robieniem zdjęć, a następnie przygotowała pamiątkę.

Z jakiej okazji?

Taką fotoksiążkę można przygotować tak naprawdę z okazji każdej uroczystości. Mogą to być chrzciny, roczek, komunia, 18 urodziny, okrągła rocznica, ślub, okazje można tylko mnożyć

Ja swój prezent podarowałam mojemu chrześniakowi z okazji Jego I Komunii Świętej. Co Was pewnie nie zdziwi, zazwyczaj to ja zajmuje się robieniem zdjęć na wszystkich uroczystościach rodzinnych. Także najpierw przygotowałam sobie materiał, a następnie wykonałam fotoksiążkę.

Książkę stworzyłam na stronie pritnu.pl . Skorzystałam z gotowych szablonów, dodałam swój tekst i daty. Na stronie printu.pl znajdziecie również inne gotowe szablony na inne okoliczności, dzięki nim stworzenie takiej fotoksiążki jest bajecznie proste, a w dodatku prezent staje się automatycznie dopasowany do okoliczności. 


 

Taki album na Printu.pl wykonacie w kilku prostych krokach 


Do wybory macie bogatą ofertę przeróżnych albumów na wszelkie okazje

Jak podoba Wam się taki pomysł na prezent dla babci, dziadka czy chrześniaka, który można podarować po przyjęciu?

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply