Dziecko, gdzie z dzieckiem ?

Teatr Baniek Mydlanych

Marzec 11, 2017

Wczoraj mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym widowisku Teatru Baniek Mydlanych, które ma właśnie tournee po Polsce i prezentuje nowy spektakl  „Tajemnica Bańki Szczęścia”. To przedstawienie cechuje się jedną ważną i rewelacyjną rzeczą jest wielowymiarowe. Na oczach dzieci dzieją się niezwykłe historie, mali wielbiciele baniek byli zachwyceni, bo bańki pojawiały się w niezliczonych ilościach i w różnych wielkościach. A całość opatrzona była przygodami Bąbelka, Mydlaneczki oraz Mistrza Bulbulasa.

Przedstawienie jest bardzo widowiskowe, jednak dla dzieci około 1o-cio letnich  może być już mało atrakcyjne. Natomiast mój 2,5 latek był zachwycony samymi bańkami, jednak kiedy na scene wkroczył Bulbulas najzwyczajniej się wystraszył. Najlepiej bawiły się dzieci 4-6 letnie i jeśli macie taką  możliwość koniecznie kupcie bilety w pierwszym lub drugim rzędzie, wrażenia z przedstawienia będą wtedy  niezapomniane.

A tutaj możecie zobaczyć naszą fotorelacje z podobnego przedstawienia dla starszych dzieci – Laboratorium Szalonych Naukowców. 

  

teatr baniek mydlanych teatr baniek mydlanych teatr baniek mydlanych

teatr baniek mydlanych

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Sylwia Marzec 11, 2017 at 11:33 pm

    Wygląda to fantastycznie, myślę, że sama bym świetnie się bawiła 🙂

    • Reply mamysprawy Marzec 15, 2017 at 1:51 pm

      hahaha, dokładnie tak 🙂 przedstawienie było bardzo widowiskowe. Ale moje serce najbardziej skradło „laboratorium szalonych naukowców”

    Leave a Reply