Dziecko

Testujemy nasze pojazdy #2 baghera riders

23 sierpnia, 2016

W końcu zabrałam się za naszą Bagherę. Wiem, że kilka z Was czekało na tą recenzję. Pamiętam jak ja wypatrywałam z niecierpliwością kuriera, kiedy do nas dotrze z przesyłką. I o to jest, najpiękniejsze autko, które nie wzbudza żadnego zainteresowania mojego dziecka. Matka prosiła, zachęcała, żeby pokazał jak nim jeździ. Hmmm. Przycupnął na nim na chwilkę. W czerwcu pisałam Wam o Little Tikes Cozy Coupewtedy nie był zainteresowany całkowicie Bagherą i po dwóch miesiącach wciąż sam z siebie się nim nie bawi. Nie jeździ, a jak już to go pcha. I tak w sumie chyba wiem, czemu moje dziecko pozwala tej zabawce tak tylko stać i wyglądać:). To co lecę z wadami Baghery Riders. 

DSC05787

⇒ CENA  oczywiście ma największe znaczenie dla rodziców, nie dla dziecka. My to autko kupowaliśmy w grudniu, wtedy razem z przesyłką zapłaciliśmy 480 zł i już mi się wydawało za drogie, a teraz kosztuje 605. No kurde. A  czas oczekiwania był bardzo długi. Zamówienie złożyłam 15 grudnia, a autko doszło do nas 3 stycznia. 

⇒ CIĘŻAR to autko jest całkowicie metalowe, więc ten ciężar skądś się bierze. W opisie producent napisał, że jeździk przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia i naprawdę mniejsze dziecko może mieć trudności z zadarciem nogi żeby w ogóle wsiąść.  Z zejściem również są problemy, ponieważ wszystkim mniejszym dzieciom u nas blokowała się noga między kołem, a korpusem. 

⇒PROMIEŃ SKRĘTU  mam wrażenie, że to auto w ogóle nie skręca.

⇒ŚRUBKA, KTÓRĄ MOŻE ODKRĘCIĆ DZIECKO JEDNĄ RĘKĄ Antek regularnie odkręcał nam kierownice. Dopiero, kiedy dołożyliśmy jeszcze jedną podkładkę, śrubka przestała się tak łatwo odkręcać. 

⇒OSTRE KRAWĘDZIE niby  krawędzie są od spodu zaokrąglone, ale jest nieprzyjemnie, kiedy się człowiek uderzy stopą. 

⇒GOLAS autko nie ma klaksonu, ani żadnych innych atrakcji. Myślę też, że dziecko ma niewygodną pozycję w czasie jazdy.

A zalety,  czy to autko ma w ogóle jakieś zalety? A ma. Moim zdaniem ono jest po prostu ładne i pasuje nam do wystroju:D I tym sposobem kupiliśmy sobie najdroższą dekorację w naszym domu:) Myślę też, że Baghera powinna być na wyposażeniu każdego zakładu fotograficznego, który zajmuje się fotografią dziecięcą.

DSC05912

DSC05911

DSC05907

DSC05825

DSC05811

DSC05873

Baghera Riders

 

Chcesz być na bieżąco z moimi nowymi postami? Polub mój fanpage o tutaj.

Instagrama też mam :) tu 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Ula 25 sierpnia, 2016 at 12:52 pm

    Wow! Ale świetne!

  • Leave a Reply