Przejdź do treści

wiosenna garderoba dla chłopca i dziewczynki

Wiosna, Wiosna coraz bliżej !!!!! Wypatruję jej już z utęsknieniem. Chociaż zima nie dała nam w tym roku wcale w kość, mam już dość tych szaroburych i krótkich dni. Mam nadzieję, że w przeciągu najbliższych dwóch tygodni poczuję wiosnę już na całego.

Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła pochować głęboko do szafy wszystkie zimowe buty, grube kurtki. W szafie zrobi się lżej i na mnie też będzie trochę lżej. Ach te kilogramy, gdybym je też mogła gdzieś upchnąć, żeby sobie przeczekały wiosnę i lato. Noooo i skończą się te tortury ubraniowe,  jakie mój syn na mnie uskutecznia. I w ogóle będzie szybciej, łatwiej i przyjemniej. Jak z Antkiem będę chciała wyjść z domu, to po prostu z niego wyjdziemy. I zdjęcia będą piękne, już nie będę musiała fotografować obiadu o 10 rano.

Czy Wy też tak czekacie jak ja ?

I tak z tego mojego niedoczekania, zrobiłam zestawienie ubrankowe na wiosnę dla chłopaków i dla dziewczynek. A tak zaszalałam. Przy garderobie dla małych dżentelmenów  tak się frustrowałam, że dla poprawy humoru zafundowałam sobie kilka godzin w sieci  razem z pięknymi strojami dla małych dam.

Naprawdę jeśli chodzi o garderobę dla maluchów, to mamy chłopców nie mogą za bardzo poszaleć. Albo wieje nudą, albo wszędzie pstrokacizna, numerki i napisy. Wiosna kojarzy mi się z powiewem świeżości i w takim klimacie ubranek szukałam. Taką świeżość najlepiej oddają biel, błękit i granat. Przygotowałam też zestawienie w wersji kolorystycznej, jeśli znudził Wam się już kolor niebieski w chłopięcej garderobie.

Jeśli chodzi o dziewczynki, zauważyłam, że część mam nie ma nic przeciwko różowemu, a druga część  omija go szerokim łukiem, więc są propozycje z różem i bez różu:))

 

CHŁOPAKI 

 

hmprod (1)-horz

1.H&M

2. Zara

3. Mango 

377-786s-horz

     1.Next

2. Zalando

zara dzinsy-tile

1.Zara

2. H&M

3. Zara

okulary-tile

1.H&M

2. Zara

3. Zalando

4. Reserved

bluza z mordk1-tile1. Pakamera

2. H&M

3. Zara

4. Zara

5. Zalando

6. Answaer

 

Dziewczynki 

 

 

hmprod (1)-tile

1.H&M

2.H&M

3. H&M

4. H&M

5. H&M

6. H&M

hmprod (8)-horz1. H&M

2. H&M

3. H&M

cats-tile1. Zara

2. Zara

 

hmprod (3)-tile

 1. H&M

2. H&M

3. Mango

4. Zara

 

 

Chcesz być na bieżąco z moimi nowymi postami? Polub mój fanpage o tutaj.

Instagrama też mam :) tu